ЮЛЯ & ВІТЯ

Фотограф, якого без сумлінь можна порадити. Навіть гості нашого свята зауважили, що людина є майстром своєї справи, завжди підбирає кадр та різні варіанти, не «халявить». Це не просто людина яка прийде на ваше свято, відщьолкає, сухо віддасть фото і попрощається. Є попереднє спілкування, яке допомагає в контакті під час свята, ніхто не потребує часу на «розслабитись і настроїтись», адже все йде в шаленому темпі. Коли ми отримали фото буди вражені, це той момент коли хотіли фото «як з пінтерест», а вони вийшли ще кращі. Додатково альбом запакований в дерев’яний футляр та окремо роздруковані фото в шкіряний конвернєрт з маленькою схованкою на флешку, яку ми навіть не одразу знайшли. Холст зроблений на полотні та виглядає як картина маслом. Все на високому рівні, дуже дорого виглядає, професійно зроблено та є дійсно достойною роботою. Дякуємо, Василь, не втрачай цього запалу до свого діла та бажаємо багато вдячних клієнтів.

СВЕТА & ВІТЯ

Фотограф з великої літери та надзвичайно щира людина - Vasyl Balan. Бути фотографом - це його покликання, однозначно, але для нас він став не лише фотографом, а другом нашої сім"ї. Одного дня він запропонував цікаву ідею для нашого весілля, і для цього він приклав багато зусиль (думаю, в його голові ще багато цікавих ідей, за що ми тобі вдячні, наші мрії стали реальністю.
Васю, ти не тільки світла та талановита людина, ти ще й чудовий організатор. Твої роботи передають всі пережиті нами емоції на повну. Хочу побажати тобі удачі та шаленого зростанн в твоїй не легкій діяльності.
Ми також вдячні всій твоїй команді, цим добрим, талановитим та відкритим людям за збережені моменти нашого найщасливішого і самого хвилюючого дня...

ОЛЯ & САША

Вася, спасибо за фотографии, они получились очень клевыми! При подготовке к венчанию мы не раз пересмотрели твое портфолио и, казалось бы, были готовы к результату, но все равно он нас приятно удивил и порадовал. С тобой безусловно очень приятно работать, ведь для людей, которые не так часто фотографируются, важно суметь отключить мозг и нервы и просто насладится моментом, а потом еще и результатом. Ты нам в этом всячески помогал, и впечатления от дня остались самые приятные. Ты 100% профессионал своего дела, что выразилось еще и в том, что ты умеешь "слышать". Моей основной просьбой было передать красоту Львова и душевность момента. Ты несомненно с этим справился. Благодарим тебя за приятную прогулку, твой вкус и интересные идеи. Очень нравится, что в фотографиях нет надуманности и фальшивости, а все вроде как было в жизни, но все равно как в сказке.

ЛІЗА & МАКС

Василь чудова, позитивна та світла людина. Ми отримали величезне задоволення як від спілкування з ним, так і від його майстерності. Він справжній професіонал, що фотографує душею та сердцем і здатен перетворити звичайні фото на яскраву історію кохання! Рекомендую всім всім всім! 

КАТЯ & ВОВА

Vasyl Balan - надзвичайно талановитий фотограф і приємна людина, з ним дуже комфортно і круто працювати! Завдяки йому наш весільний фотоальбом - це завжди стильні, якісні фотографії! У Василя є свій сформований стиль і смак, якому без вагань довіряєш! Ми отримали гарне і ввічливе ставлення до себе, Вася все круто організовує і коли потрібно керує процесом, а коли фоткає, видно, що віддається на повну, з ним дуже легко спілкуватися, немає якихось бар’єрів. Спостерігали за роботами Василя не одноразово, коли назначили дату нашого весілля, зразу ж були впевнені в тому, що виберемо саме його. Фото вийшли дуже красиві – багато крутих, а головне – багато емоцій, які залишаться з нами. Ми задоволені на 100%. Дякуємо Тобі!

PLEASE LEAVE YOUR FEEDBACK
FOR US IT IS VERY IMPORTANT